Nový 16měsíční výcvik 
Žij své mužství 2024–26


7.–10. listopadu 2024

16měsíční výcvik Žij své mužství (ŽSM) je život proměňující zkušenost, která v sobě nese silný potenciál pro změnu, nalezení klidu, stability a opor. ŽSM má dvě etapy. Nejprve hledáš odpovědi na otázku: "Kdo jsi?"  – v rámci prvních čtyř bloků a v další etapě přijde otázka: "Kam jdeš?"  – poslední tři bloky. 
Zjistit, kdo opravdu jsi, nelze bez pohledu zpět na rodiče, dětství a vztahy. Teprve až projdeš touto fází, můžeš začít hledat to, co tě v životě naplňuje a za čím chceš jít – osobní vizi. K tomu patří objevení a uznání svých kvalit, potřeb a hodnot. Motorem celého směřování je iniciace – přijetí vlastního potenciálu a závazku spolu s nábojem - nalezením svého "Proč?" pro realizaci

Mít porozumění je fajn, mít prožitek je ještě lepší, ale změnu do života ti přinese až praxe, tj. to co s tím uděláš ty sám.
Vladimír Münz

Žij své mužství 2023–25

KDO: Vladimír Münz + asistent
KDE: Meditační centrum Červeněves, Červeněves 91, Smidary
KDY: 7.–10. listopadu 2024, vždy Čt 18:30 až Ne 14:00 hodin 
CENA: 8.200 Kč
SKUPINA: 8–10 mužů
UBYTOVÁNÍ: 3x1200 Kč za pobyt a jídlo na den

Výcvik je rozdělen do 7 bloků:

 1. Opora a stabilita / TÁTA  „Zde se opři a čerpej!“ (7.–10. listopadu 2024)
  Rehabilitace otce.Táta je hlavní zdroj tvého mužství. Často odmítaný kvůli množství předsudků, odporů a falešných představ. Vystup z role soudce a podívej se s pokorou na život a osud svého táty. Zahoď iluzi osobní křivdy, nespravedlnosti a výčitky vůči němu. Táta je kusem tebe. Pokud ho odmítneš, odmítáš tím i sebe…
   
 2. Něha a péče / MÁMA – „Žena, která ti dala život a předurčuje tvé vztahy k ženám." (leden 2025)
  Uvidět vlastní mámu, ať je to pohled láskyplný a pečující nebo zkalený bolestí ze zranění. Opustit idealizovaný či jinak nereálný pohled na ni. Světice ani harpyje. Předobraz pro volbu tvých partnerek a vztah k ženám vůbec. Uvidět ji znamená být svobodný pro partnerské vztahy.

 3. Vitalita a kreativita / DĚTSTVÍ – „Vrať se do dětství pro radost a lehkost bytí.“  (březen 2025)
  Dětství je čas her, fantazie, čisté a opojné energie, pobláznění... Vrať se a podívej se na své dětství. Výhradně šťastné ani pouze špatné dětství neexistuje. Je to iluze. Vždy zažívám obojí. Mít znovu svou kreativitu, spontaneitu vitalitu k dispozici vyžaduje zpětný pohled a návrat do dětství = vzpomínek, zážitků – radostí i strastí.
 4. Rovnováha a klid / VZTAHY – „Měj dobré vztahy a budeš mít dobrý život.“ (květen 2025)
  Když nejsi spokojen s kvalitou svých vztahů, hledej příčiny v sobě. To, jak se vztahuješ k sobě, se odráží v tom, jaké máš vztahy s druhými. Pracuji se systémem „vnitřního trojúhelníku“, který má vnitřní postavy: muže, ženy a dítěte. Konstelace pracují s naším vnitřním obrazem. Tím, že změníš svůj vnitřní obraz, změníš to, jak vnímáš sebe i svět okolo sebe.
 5. Základ a výzva / INICIACE – „Přijmi svůj potenciál a emoce.“ (12.–15. září 2024)
  Teprve s přijetím a uznáním svých limitů vstupuješ plně do své síly. A bez hlubšího prožívání vlastních pocitů nelze naplno realizovat potenciál. S pocity se objevuje i zranitelnost, díky které budeš více lidský a celistvý. Současně ti to pomůže najít své místo a orientaci ve společnosti. A teprve s pocity lze dobře začít hledání vize.
 6. Směr a smysl / VIZE – „Najdi si vizi a naplň svůj život.“ (24.–27. října 2024)
  Vize tě nabudí a nabije. Vize ti zjednoduší život a rozhodování. Vize není plán. Zahrnuje tvé tužby, potřeby a sny, ale zároveň je prospěšná širšímu okolí. Dá tvému životu smysl a přesah. Je motorem tvého života, který tě ráno zvedne z postele, i když bys mohl ještě spát... Je vyústěním tvých kvalit a talentů. Vede a dává ti směr. Ale teprve když víš, kdo jsi, můžeš hledat, kam jít…
 7. Integrace a realizace / TVŮRCE – „Usedni na trůn a vládni.“  (27. února – 2. března 2025)
  Je jedno, v co věříš, co si myslíš či říkáš, stále platí, že muže dělají činy. Zde zúročíš a oslavíš své úsilí. Převeď naučené do každodenní praxe svého života. Najdi si nejbližší konkrétní kroky k tomu, co chceš a kam má směřovat tvůj život, aby se tvá vize a poslání mohla naplnit.

inspirace – přátelství – humor – síla – opravdovost – kuráž – zranitelnost – touha – láska – směřování – stabilita – svoboda – zodpovědnost – klid 

Co si odneseš...

Mysl

Uděláš si jasno v tom, kde teď v životě stojíš. Dostaneš inspiraci, jak začít o své situaci, přemýšlet jinak.

Emoce

Obnovíš přístup k emocím. Ověříš si, že zranitelnost je pro muže přínosem. Budeš se učit, jak získat od emocí odstup.

Tělo

Tělo je tvůj spojenec, začni ho poslouchat, co ti říká. Tělo tě dopraví tam, kam potřebuješ, pokud mu dáš patřičnou péči.

Co nedostaneš...

Zkratky

Vzdušné zámky

Halabala tlachy

Stále doufáš, že to jde vymyslet. Najít nějaký hmat, fígl nebo zkratku, která tě přenese přes bouři vlastního života. Chceš řešení, pilulku nebo návod. x Zkratky nejsou. Jsou východiska

Nebudu nic malovat na růžovo. Nejprve je potřeba se podívat, kde jsi teď. A Já ti pomohu najít reálné kroky ke změně tak, abys pouze nenahradil jednu iluzi druhou.

Beru to vážně. Je to poctivá práce, která chce celého chlapa. Podpořím tě, abys ustál sám sebe a zvolil dobré tempo směrem ke změně.

Jdu přímo a na dřeň, žádné okecávání. Nabízím poctivou práci a pohled do nitra. Tuhle práci miluju a hořím pro ní…

Na začátku každé změny je rozhodnutí.
Řekni tomu i sobě ANO!

Žij své mužství, 7.–10. listopadu 2024
Vede: Vladimír Münz. Počet míst je omezen.
Účast bude potvrzena po zaslání platby přihlášky.

Pošli přihlášku a je to. Pokud máš nejasnosti či dotaz, tak napiš. Odpověď ti přijde do 48 hodin (mimo víkendu a svátků)

Telefon: +420 775 268 764